Twoja rezerwacja

Proszę określić ilość biletów oraz podać swoje dane.
Uwaga: niedokończone rezerwacje są usuwane po 30 minutach.

Informacje:

Zabytkowym autobusem po Powiecie Piaseczyńskim- „Podróż po Urzeczu”.

W sobotę 19 czerwca rozpoczynamy tegoroczny cykl wycieczek naszym zabytkowym autobusem – Autosanem H9-21 po Powiecie Piaseczyńskim realizowanych dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Piasecznie. 

Mieszkasz w Powiecie Piaseczyńskim od urodzenia? Może sprowadziłeś się tu niedawno? A może interesują Cię ciekawe miejsca wokół Warszawy? Te wycieczki są dla wszystkich – dzięki naszemu niezawodnemu przewodnikowi Stanisławowi Hofmanowi, poznasz historię regionu, nieznane miejsca ukryte poza głównymi drogami, ciekawostki, a przede wszystkim zachwycisz się różnorodnością okolic Piaseczna, Konstancina-Jeziorny, Góry Kalwarii, Tarczyna i Prażmowa. 

Pierwsza wycieczka z tego cyklu to: „Podróż po Urzeczu”. Czym jest Urzecze, kto tu mieszkał i czym się wyróżnia? Jakie ślady zostały po tej specyficznej kulturze mieszkańców nadwiślańskich terenów? O tym wszystkim dowiecie się podczas wycieczki naszym zabytkowym autobusem. Podczas wycieczki przewodnik będzie opowiadał o tym co pojawi się za oknami i o terenach przez które będziemy przejeżdżać. W najciekawszych miejscach, lub przy takich gdzie nie da się dojechać, zatrzymamy się i dojdziemy na piechotę. 


Wyjazd ze stacji Piaseczno Miasto (ul. Sienkiewicza 14) o godzinie 10:00.

Planowany powrót ok. 13:00.

Informacje i zakup biletów na stronie www.kolejka-piaseczno.pl

Bilety w cenie 10 zł.

Wycieczki Zabytkowym autobusem po Powiecie Piaseczyńskim są dofinansowane przez Starostwo Powiatowe w Piasecznie.

Wydarzenie: 2021-06-19, sobota godz. 10:00
Zabytkowym autobusem po Powiecie Piaseczyńskim- „Podróż po Urzeczu”.

Wybierz warianty biletów

Dorosły/dziecko